Управління конфліктами

c_100_100_16777215_00___images_74(3).jpgКожна людина протягом свого життя неодноразово стикається з конфліктами різного роду. Конфлікти – є невід’ємною частиною людських стосунків. Найчастіше вони виникають через те, що кожна людина є унікальною, має відмінні від інших погляди, уподобання і переконання, власні інтереси і бажання, які можуть вступати у суперечність з інтересами та бажаннями інших.

Спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) 01 лютого2018 року на базі Олешківського районного відділу з питань пробації,  провели групове заняття на тему «Управління конфліктами».

В ході проведення заходу присутні зі Спеціалістами Центру розглянули поняття конфлікту, передумови  виникнення, види та ознаки. Під час  виконання практичних вправ учасники вчилися аналізувати  ситуації, здійснювати  попереджувальні дії щодо їх вирішення. Були ознайомлені  із  техніками, які застерігають конфліктні ситуації та допомагають людям краще розуміти один одного

У ході заняття брало участь 7 осіб.

c_100_100_16777215_00___images_75.jpg