Розглянуто питання реконструкції спортивної зали ДЮСШ Олешківської районної ради

c_100_100_16777215_00___images_0111.jpgСьогодні, 01 лютого 2018 року відбулася виїзна робоча нарада з представниками проектних організацій, спортивної школи та представників Олешківської районної державної адміністрації з питання реконструкції спортивної зали Дитячо-юнацької спортивної школи Олешківської районної  ради та винайдення можливості оснащення зовнішніми комунікаціями.

Після огладу об’єкту та підсобних приміщень, було визначено необхідність у отримані експертизи технічного стану даної конструкції.

Після чого проектна організація розпочне розробку робочого проекту.

Також було рекомендовано керівництву ДЮСШ розпочати роботу по збору пакету документів для отримання технічних умов.