Управління соціального захисту населення Олешківської районної державної адміністрації інформує :

c_100_100_16777215_00___images_77.JPGЗвертаємо увагу!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами від 01.01.2018 року) субсидії можуть призначатися структурними підрозділами з питань соціального захисту населення непрацездатним особам, які проживають самі, на понаднормову площу житла за рішеннями районних виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад або комісій, які ними утворюються.

Рішення про призначення (не призначення) субсидій у таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побудових умов сім’ї і переглядається у разі зміни складу осіб, зареєстрованих у такому приміщенні, працевлаштування таких осіб або виникнення в них інших джерел доходів.