«Проспект над Дніпром»

Вчора, 25 січня 2018 року у  Олешківському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулась презентація книги «Проспект над Дніпром» автор - Афанасій Дерменжі.

На заході були присутні голова Олешківської районної державної адміністрації – Олена Кравченко-Скалозуб, перший заступник голови райдержадміністрації Артем Сопов, заступник голови олешківської районної ради – Костянтин Буганов, радники районної ради, а також учасники будівництва «Проспекту над Дніпром» і живі книги тих часів Микола Савченко, Віра Васильєва, Тетяна Лукіна, Сергій Лопушанський і багато інших.

«Це був унікальний випадок послухати людей, які творили історію нашого краю» - відмітила голова райдержадміністрації Олена Кравченко-Скалозуб.

Після презентації усі охочі придбали примірник видання та поспілкуватися з його автором.

Автор книги зазначив «Дякую, що були присутні»!
Моє гасло по життю – «Ніколи, ніколи, ніколи не здаватися! Чого і Вам бажаю!»