Відбулось перше засідання колегії Олешківської райдержадміністрації в 2018 році

Сьогодні, 25 січня 2018 року під головуванням очільника районної державної адміністрації Олени Кравченко-Скалозуб відбулась перша колегії Олешківської районної державної адміністрації в поточному році.

У роботі колегії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації  - Артем Сопов, заступник голови райдержадміністрації – Олег Баранов, заступник голови районної ради – Костянтин Буганов, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, члени колегії, а також селищні, сільські голови району.

На порядку денному були розглянуті важливі питання :

1. Про роботу виконкому Олешківської міської ради по виконанню делегованих повноважень згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» за 2017 рік.

2. Про результати фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів району за період з 01 січня 2014 року по 31 серпня 2017 року.

3. Про  підсумки   виконання   районного бюджету та місцевих бюджетів району за 2017 рік.

4. Про проект програми фізичної культури та спорту в Олешківському районі на 2018-2021 у 2018 році.

5. Про проект районної програми щодо забезпечення захисту прав дітей Олешківського району на 2018-2019 роки

6. Про зміни та доповнення до районної програми «Розвиток освіти Олешшя – інвестиції в майбутнє району» на 2018 – 2019 року

7. Про проект програми розвитку культури та духовності в Олешківському районі на 2018-2019 роки.

8. Про проект програми щодо забезпечення виконання Олешківською районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2018 рік.

9. Про роботу з виконання в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та стан виконавської дисципліни  за підсумками 2017 року.

10. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян району за 2017 рік.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловила побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, міською, селищною, сільськими радами та ОТГ, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.