Андрій Гордєєв акцентував увагу на необхідності легалізації праці, трудових відносин, бізнесу та земельних відносин

24 січня під час селекторної наради з головами районних державних адміністрацій, районних рад, міськими головами міст обласного значення, сільськими, селищними головами об’єднаних територіальних громад та керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації було підбито підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів за 2017 рік та поставлені завдання на 2018 рік. Завдяки скоординованій організації роботи щодо забезпечення повноти мобілізації податків і зборів до місцевих бюджетів Херсонщини у 2017 році в області досягнуто певних позитивних результатів у їх виконанні.

Так, до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 3872,5 млн грн платежів, що становить 110,8 відсотка до плану. Виконання дохідної частини забезпечено всіма зведеними бюджетами міст і районів, об’єднаних територіальних громад та обласним бюджетом. Приріст надходжень до загального фонду проти попереднього  року склав 36,3 відсотка або 1030,9 млн грн. Динаміка збільшення надходжень спостерігалася по основних податках і  зборах, які зараховуються до місцевих бюджетів.

«Я хотів би акцентувати увагу голів районних державних адміністрацій, міських голів міст обласного значення та сільських і селищних голів об’єднаних територіальних громад на необхідності легалізації праці, трудових відносин, бізнесу та земельних відносин. Залучення додаткових джерел доходів до бюджету дасть можливість спрямувати кошти на реалізацію місцевих програм, пов’язаних з соціально-економічним розвитком територій», - звернувся до учасників засідання голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Крім того, він зазначив що від стану наповнення місцевих залежить повнота та своєчасність проведення видатків. Насамперед це стосується  фінансування заробітної плати працівників бюджетної сфери, проведення розрахунків за енергоносії та послуги зв’язку, а також по інших захищених статтях витрат.