Про погодні умови та їх наслідки в Херсонській області

За інформацією Департаменту  з питань цивільного захисту та оборонної роботи станом на 24 січня 12.00  відновлено безперебійне електропостачання у всіх населених пунктах області, яке було відсутнє або пошкоджені лінії передач внаслідок негоди. Також газопостачання відбувається у всіх населених пунктів області на 100%.

Дороги на всі напрямки відкриті, частково обмежено рух до населених пунктів у Каховському, Горностаївському, Нижньосірогозькому та Бериславському районах.

Над вивільненням автотранспорту із затору на автотрасі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (в районі с.Зірка, с.Петропавлівка Каховського р-ну та с.Нижні Торгаї Нижньосірогозького р-ну) працює 13 одиниць техніки.

Для вивільнення автотранспорту із затору на автотрасі Т 0403 Берислав-Мар’янське (в районі с.Дудчани, Нововоронцовського району та с.Республіканець, с.Милове Бериславського району) – 8 одиниць техінки.

Всього на дорогах області залучено 37 од. техніки, 55 чол. особового складу.

Погодні умови на 24 січня: хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Ожеледиця. Вітер
північний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 8-13° морозу, 5-10° морозу.

Джерело http://khoda.gov.ua/pro-pogodn%D1%96-umovi-ta-%D1%97h-nasl%D1%96dki-v-hersonsk%D1%96j-oblast%D1%96-