Написання й подача проектів економічного й культурного розвитку – шлях до покращення життя на місцях

Сьогодні, 24 січня, в обласній державній адміністрації провели семінар-тренінг «Підготовка проектів економічного та культурного розвитку для фінансових фондів та інших інституцій».

Такий семінар-тренінг було організовано в рамках реалізації державної політики у сфері регіонального розвитку і сприяння реформі децентралізації в Україні Херсонським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за підтримки обласної державної адміністрації.

Участь у семінарі-тренінгу взяли керівники структурних підрозділів ОДА та посадові особи, відповідальні за підготовку проектних пропозицій.

Перед початком роботи заступник директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Ірина Пшенична ознайомила присутніх з основними напрямками реалізації проектів ДФРР у 2017 році, звернула увагу на основні пріоритети 2018 та 2019 років відповідно до Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року.

Ірина Пшенична зауважила: «Кошти на реалізацію проектів можна отримувати як із джерел, що пропонує Європейський Союз, так і державного фонду. Але для їх отримання проект повинен обов`язково відповідати основним пріоритетам Стратегії, а його технічне завдання має бути виписане відповідно до потреб, заявлених структурними підрозділами під час формування Стратегії до вступу її в дію».

Саме тому заступник директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА нагадала про основні вимоги щодо змісту проектів, що можуть бути профінансовані за рахунок ДФРР чи інших державних програм у 2018-2019 роках, а також наголосила на граничних термінах подачі таких проектів.

В ході проведення семінару-тренінгу також обговорювалися питання щодо характеристики самого технічного завдання проекту та наявних напрацювань і шляхів співпраці з об`єднаними територіальними громадами й органами місцевого самоврядування.

Джерело http://khoda.gov.ua/napisannja-j-podacha-proekt%D1%96v-ekonom%D1%96chnogo-j-kulturnogo-rozvitku-%E2%80%93-shljah-do-pokrashhennja-zhittja-na-m%D1%96scjah