Турботливі батьки

c_100_100_16777215_00___images_027.jpg18 січня 2018 року на базі Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі-Центр) організовано групу взаємодопомоги для батьків, яка мала назву «Турботливі батьки».

Мета групи - сприяння формуванню позиції батьків у спілкуванні та взаємодії з дітьми.

Спеціалістами центру запропонували учасникам способи побудови взаємин між батьками і дітьми, батьки мали можливість обговорити між собою складності і сумніви у вихованні дітей, обмінятися життєвим досвідом, обговорити спірні моменти у вихованні і кожен знайшов власні точки опори для прийняття потрібних рішень.

Спеціалісти та учасники мали змогу прийняти участь у майстер класі по малюванню на молоці, такий спосіб малювання продемонстрував необхідність взаємодії з дитиною, проведення спільного дозвілля, згуртованості в родинному колі та дав змогу присутнім зняти емоційну напругу.

Робота в такому напрямку триватиме надалі.