Матері Олешківщини відтепер мають почесне звання "Мати-героїня"

c_100_100_16777215_00___images_1717.jpg22 січня, у день Соборності України  на початку святкового концерту, що відбувся в Херсонському  палаці молоді та студентів, нагороди отримали жителі області, які відзначилися високим професіоналізмом та активною громадянською позицією.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв також вручив почесні нагороди матерям, які виховують 5 та більше дітей. Нагороджені  одинадцять мешканок населених пунктів області, поміж них  є і   наші односельчанки :  Бабійчук Раїса Іванівна -  матір п’яти дітей, м.Олешки;  Довганич Людмила Іванівна  -  матір п’яти дітей, с. Ювілейне Олешківського району; Новікова Світлана Петрівна - матір шести дітей, смт Нова Маячка Олешківського району; Патрікей Софія Михайлівна -   матір восьми дітей, м. Олешки. Про це йдеться в  Указі Президента України Петра Порошенка.

Спільне фото зі святкового концерту (голова Олешківської райдержадміністрації Олена Кравченко –Скалозуб та матері-героїнї.)