Урочистості на честь Дня Соборності України

c_100_100_16777215_00___images_33(2).jpgСьогодні, 22 січня у малій залі Олешківського Центру культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди 99-ї річниці з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році.

Участь в урочистостях на честь Дня Соборності України взяли перший заступник голови райдержадміністрації Артем Сопов, заступник голови районної ради Костянтин Буганов, представники районних організацій, установ та служб, громадськість.

Вітаючи учасників заходу з черговою річницею визначної для українського народу події, Артем Сопов зазначила, що «День Соборності має дуже велике значення для всієї країни, тому що в коли ми єдині в своїх помислах, цілях та зусиллях, ми матимемо успіх, коли нас об’єднує спільна мета та спільна відповідальність за долю держави, Україна матиме майбутнє, тож нехай нескінченний дух соборності навіки увійде в наше щоденне життя та скеровує кожного на добрі вчинки в ім'я процвітання України».

По закінченню урочистого заходу всі учасники заходу поклали квіти до погруддя Т. Г. Шевченка.