«Світ молоді: молодіжні субкультури»

c_100_100_16777215_00___images_024.jpgПріоритетним напрямком роботи КЗ Олешківська центральна районна бібліотека є правове виховання молоді. Щорічно бібліотекарі планують традиційні та інноваційні форми роботи, спрямовані на розповсюдження правових знань серед юнацтва.

Серед низки заходів цієї тематики, запланованих працівниками бібліотеки на 2018 рік однією з найбільш актуальних, цікавих та пізнавальних для учнів Олешківського професійного ліцею, в який сьогодні завітали бібліотекарі, стала тема «Світ молоді: молодіжні субкультури».

Дехто з підлітків віддає перевагу особливому стилю одягу, слухає певну музику, але при цьому і не здогадується про те, чи відносяться його вподобання до якоїсь субкультури. Що таке взагалі субкультура? І чим відрізняються представники однієї культурної течії від представників іншої?

Відповіді на ці запитання сьогодні ми шукали разом з ліцеїстами. Хлопців зацікавила представлена тематична виставка «Сучасні молодіжні субкультури». Учні також з захопленням подивились відео-сюжет, у якому мова йшла не лише про види молодіжних течій, а й висвітлювались питання: яким чином людина приймає рішення вступити до певної субкультури? Чи може бажання виділятися нашкодити людині?

По завершенні заходу ліцеїстам було запропоновано взяти участь у неформальній вікторині «Лабіринтами субкультур», для того щоб перевірити власні знання, відповівши на декілька запитань по темі.

«Пам’ятайте, що кожен з вас має право бути індивідуальним, але чи захочете ви проявити своє власне «Я» посередництвом субкультури чи іншим способом, обирати вам», - завершили зустріч ведучі.