Різдво збирає друзів

c_100_100_16777215_00___images_46.jpgВже за доброю щорічною традицією спеціалісти Олешківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводять благодійне сімейне свято «Різдвяне диво», де у великому родинному колі, збираються прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, які знайшли в своїх домівках та серцях місце для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В Олешківському районі вже 13 таких сімей зігріли серця 63 дітей.

Саме Різдво є чудовою нагодою для створення особливої таємничої атмосфери зустрічі великою дружньою родиною та огортання радістю й теплом кожного дитячого серця. В ході ігрової програми, діти мали змогу виявити свої артистичні та інтелектуальні здібності, поділитися з іншими своїми успіхами.

Ми пишаємось талантами та успіхами наших дітей, бажаємо їх бачити гідними громадянами своєї держави.

Висловлюємо щиру вдячність за увагу та небайдужість до наших дітей депутатам Олешківської районної та міської рад та колективу Центру культури та дозвілля за організацію теплої, затишної атмосфери свята.