Взаємообмін дітей пільгових категорій під час зимових канікул

c_100_100_16777215_00___images_112(1).jpg04 січня 2018 року відповідно до угод укладених між Херсонською  та Івано-Франківською областями «Щодо взаємообміну групами дітей пільгових категорій під час зимових канікул» відділом освіти, сім`ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації направлено на 10-денний  відпочинок до м. Івано-Франківськ п’ятеро дітей.

Із них четверо дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та одна обдарована дитина району.

Супроводжувала групу дітей Паламарчук Наталія -вчитель початкових класів Олешківської СШ I- IIIст. № 4.

Всі з нетерпінням чекали на цю поїздку. Школярам пощастить на власні очі побачити відомі історичні пам'ятки, відвідати численні музеї та цікаві виставки Івано-Франківської області, прийняти участь у екскурсіях. Всі ці заходи будуть проведені за кошти Івано-Франківської обласної державної адміністрації.