Великокопанівська ОТГ отримала шкільний автобус, санітарний транспорт і спецтехніку

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_Lusenko_IMG_7815.JPGУ Великокопанівській громаді у ході підсумків року відбулось одразу декілька приємних подій, взяти участь у яких запросили заступника голови ОДА Євгена Рищука.

На святі у громади він побажав сил і наснаги, порозуміння і єдності у подальшому розвитку громади, щоб зробити благополучним кожного мешканця, родину і громаду.

Великокопанівська об’єднана територіальна громада 2017 року отримала від держави інфраструктурну субвенцію більше ніж 3 млн грн. Це дало змогу придбати шкільний автобус одразу для декількох селищ та транспортні засоби для комунального підприємства, яке обслуговує населення громади.

Серед переданих транспортних засобів: дорожня косарка, трактори, подрібнювач деревини, снігоприбирачі, плуг, фреза та інше.

Ключі від шкільного автобуса були сьогодні урочисто передані головою сільської ради з побажаннями для односельчан. Також сільський голова Великокопанівської ради Валентина Костенко подякувала усім фахівцям облдержадміністрації, які допомагали у створені громади, а тепер і у її розвитку.

Окрім цього було передано санітарний транспортний засіб для пацієнтів з хронічними захворюваннями, а також інвалідів, що дозволить за місцем проживання робити лікарські призначення та надавати кваліфіковану допомогу населенню.