Заступник голови ОДА передав ключі від 3-х квартир мешканцям Великокопанівської ОТГ

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_Lusenko_IMG_7875.JPGУ ході звіту Великокопанівської сільської ради щодо виділених державою коштів на розвиток громади, заступник голови ОДА Євген Рищук передав ключі від 3-х квартир мешканцям ОТГ в рамках реалізації програми щодо придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

За рахунок субвенції, яку отримала вищезазначена сільська рада у розмірі 1 млн 172 тис грн стало можливим забезпечити молодих людей житлом.

Новими власниками квартир стали Андрій Данов, Олександр Остров та родина Олексій і Олена Бараболі.

«Програма Президента щодо забезпечення житлом у дії і Херсонщина змогла придбати соціальне житло на 9 млн грн Наступного року заплановано, що буде витрачено 19 млн грн і маю надію, що це тільки початок», - зазначив Євген Рищук та побажав власникам квартир достатку і затишку.