Новини

"На міжнародному ресурсі оцінки якості фільмів "Кіборги" з рейтингом 9.8", - режисер стрічки

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_Lusenko_IMG_7704.JPGПозавчора під час брифінгу режисер Ахтем Сеїтаблаєв розповів чому херсонський актор грає у фільмі «Кіборги» сепаратиста та що говорять про фільм на телебаченні країни агресора.

Після наймасштабнішого показу на Херсонщині фільму «Кіборги», херсонські журналісти та усі охочі мали змогу поспілкуватись с режисером картини.

Він розповів, що на 6 основних ролей знімальна група спробувала 150 різних акторів з усієї країни. Серед акторського складу також є і херсонець - Олександр Мельник, який зіграв негативного персонажа - сепаратиста. «Він добра людина і професійний актор, але тільки він міг так розкрити героя, зробити роль переконливою й об’ємною», - зазначив Ахтем.

Режисер вибачився за велику кількість ненормативної лексики у фільмі, аргументуючи тим, що тільки так можна було передати реальні події. Він запевнив, що ніякій цензурі фільм не піддавався за що вдячний керівництву країни, хоча фільм має вікові обмеження 12+.

Також згадав, як все починалось і що ідея зняти кінострічку з’явилась після перегляду передачі з реальними кіборгами ще у 2014 році.

«Ми вирішили зняти фільм про ці події, наших Героїв, людей, яким не байдуже в якій країні живуть. Реальні учасники бойових дій стали нашими консультантами. Вони розповідали історії, які лягли в основу сценарію і постійно знаходились на знімальному майданчику. Також фільм "Кіборги" один з небагатьох прикладів співпраці держави і творчого проекту який ми реалізовували. Без допомоги Генерального штабу ЗСУ, Міністерства оборони України та певних державних діячів ми не змогли б реалізувати його», - розповідає режисер.

Серед усього він відзначив реакцію журналістів телеканалів країни агресора: "На одному з російських телеканалів 12 хвилин було присвячено нашому фільму. Вони ще не дивилися його, але на тлі трейлера вони зробили висновок, що ми зняли голлівудський блокбастер, ми подякували їм за цю рекламу»

Також за словами Ахтема Сеїтеблаєва згідно з рейтингом фільмів на міжнародному ресурсі IMDb фільм «Крим» російського виробництва, який теж побачив світ у цьому році з рейтингом у 1.1, а рейтинг «Кіборгів» 9.8".