Прийнято обласний бюджет Херсонщини на 2018 рік

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_Lusenko_viberimage.jpgПід час засідання сесії обласної ради 47 депутатів проголосували "за" обласний бюджет Херсонщини на 2018 рік.

Згідно інформації Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА прогнозні показники доходів загального фонду обласного бюджету на 2018 рік, порівняно із очікуваними показниками 2017 року, збільшуються на 88,4 млн грн або 17,1% і становлять 600,5 млн грн.

В обласному бюджеті 2018 року закладені не тільки видатки споживання, а й передбачено фінансування програм регіонального розвитку. На реалізацію обласних програм, визначених пріоритетними до фінансування у 2018 році, передбачено 75,9 млн грн.

Також на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань обласному бюджету в державному бюджеті передбачено 27,2 млн грн.

На непередбачувані видатки (резервний фонд) в обласному бюджеті заплановано 9,0 млн грн та на проведення видатків капітального характеру – 53,9 млн грн.

Директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Наталія Вітренко зазначила щодо прийнятого обласного бюджету на 2018 рік:

«Сподіваємося, що в процесі виконання нам вдасться забезпечити дохідну частину й тим самим мати додаткові кошти. Хочу звернути увагу, що таке швидке й одностайне рішення щодо прийняття бюджету на наступний рік прийняте завдяки продуктивній співпраці та порозумінню обласної державної адміністрації і депутатів обласної ради. На сьогодні ми маємо збалансований і реальний до виконання бюджет Херсонської області на 2018 рік».

Презентація проекту обласного бюджету на 2018 рік