Новини

Бібліо-турне «Місія «Таємничий манускрипт».

c_100_100_16777215_00___images_777(1).jpgСвіт літератури величезний і різноманітний. Він надає нашому читацькому життю надзвичайно багату палітру кольорів. Добра та весела книга може забарвити наш світ у райдужні фарби, а сумна надасть йому загадкових темних півтонів.

18 грудня до КЗ Олешківська центральна районна бібліотека завітали учні 8-В класу Олешківської СШ № 2 щоб разом з бібліотекарем повернути нашій планеті усі яскраві фарби. А зробити це можна тільки якщо здійснити кругосвітню подорож , виконати всі завдання на п’яти континентах та зібрати усі літери магічного слова.

Не гаючи ні хвилини, скористувавшись машиною часу, наші гості з великим ентузіазмом відправилися у навколосвітню подорож. Подорожували потягом, пересувалися на гелікоптері, йшли під вітрилами корабля та яхти, здіймалися у небо на повітряній кулі,різали воду підводним човном, летіли літаком та мчалися автомобілем.

Виконуючи спеціальні завдання і отримуючи за це літери різних кольорів, мандрівники побували в Стародавній Греції, Давній Індії, Єгипті, Великій Британії, Японії, Австралії та рідній Україні.

Благополучно пересуваючись цими країнами, зібравши усі літери магічного слова, діти повернули нашій планеті яскраві фарби веселки. А слово це – Херсонщина. Наша маленька батьківщина багата талановитими письменниками, якими ми повинні пишатися і знати їх творчість.

Джерело https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=970330886447325&id=593545530792531