Від витоків до сьогодення

c_100_100_16777215_00___images_390506(1).jpg21 грудня 1990 року Постановою Ради Міністрів Української РСР   № 381 на базі існуючої служби працевлаштування було створено Державну службу зайнятості України. З того часу служба пройшла важливі етапи становлення та розвитку: сформована законодавчо-нормативна база, вдосконалена система соціального захисту від безробіття, реформовано ринок праці, працюють нові методи надання послуг клієнтам, як роботодавцям, так і шукачам роботи.

У 2017 році послугами Цюрупинського районного центру зайнятості скористалось — 1499 незайнятих громадян; працевлаштовані за сприянням центру зайнятості — 821 особа, в тому чистолі 18 учасників АТО, 6 осіб з обмеженими можливостями; взяли участь в оплачуваних громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру — 221 особа; проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації  – 173 особи; надано профорієнтаційних послуг 3486 особам.

Є багато можливостей для вдосконалення якості надання соціальних послуг нашим клієнтам, зокрема, таких які спрямовані на підвищення конкурентоспроможності осіб які потребують додаткових гарантій зайнятості на ринку праці району, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, шляхом компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших, які ми активно впроваджуємо у роботі. Окрім злагодженої роботи колективу в питаннях забезпечення соціального захисту нам допомагає тісна взаємодія з органами районної та місцевої влади, співпраця із соціальними партнерами, роботодавцями.

Ми працюємо для вас та завжди готові надати необхідну допомогу.

Цюрупинськогорайонного

центру зайнятості                                                                    В.П.Таранова