Сьогодні виповнилося 125-років від дня народження одного з найталановитіших драматургів Миколи Куліша.

c_100_100_16777215_00___images_023.jpgЗ нагоди вшанування пам’яті видатного письменника, нашого земляка до КЗ Олешківська центральна районна бібліотека завітали учні Олешківського професійного ліцею, адже в читальній залі бібліотеці на них чекав літературний портрет письменника «Духовна спадщина Миколи Куліша» підготовлений бібліотекарями разом з працівниками КЗ Олешківський районний краєзнавчий музей.

Присутні разом з ведучими ненадовго занурились в минуле, щоб познайомитись з трагічною непростою долею талановитого митця Миколи Куліша. Пригадавши основні віхи його життєвого та творчого шляху та переглянувши матеріали виставки, на якій були представлені твори Миколи Куліша, фотографії та архівні матеріали з фондів бібліотеки та краєзнавчого музею, діти з величезною цікавістю дивились документальне відео «Розстріляне відродження. Микола Куліш», з якого дізнались багато нових фактів з біографії письменника.
А по завершенні учасникам був запропонований інтелектуальний турнір з двома категоріями запитань: «Тестові завдання» та «Так чи ні». Хоча запитання були досить непрості, але учні були активними і відповіли вірно на більшість з них.