Адреси пунктів обігріву в Олешківському районі

c_100_100_16777215_00___images_26.jpgУ період різкого зниження температури та з метою недопущення переохолодження людей у Олешківському районі будуть розгорнуті пункти обігріву, де безкоштовно кожен може випити гарячого чаю і зігрітися. Адреса та місця розташування пунктів обігріву за якими можна звертатися:

- Мобільний пересувний намет МНС, будівля РС ГУДСНС, вул. Куліша, 6;

- Червоний Хрест, Житлоселище, 10/А;

- Олешківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вул. (Пролетарська), 34;

- смт. Нова Маячка (відділення стаціонарного догляду для постійного проживання) вул. Пирогова, 63.

Додатково повідомляємо: на території району при кожній сільській (селищній) раді функціонує пункт обігріву, також всі релігійні конфесії та громадські організації району згодилися відкрити пункти обігріву.

За інформацією Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування у Фейсбук.