Комісійні обстеження закладів торгівлі в місті Олешки

c_100_100_16777215_00___images_14.jpg14 грудня 2017 року в складі створеної робочої групи провідними фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Цюрупинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області згідно доручення 55-д від 18.11.2016 р “Про посилення в районі боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольної продукції“ були проведені комісійні  обстеження закладів торгівлі в місті Олешки.

В ході обстеження перевірялись наявність документації, яка підтверджує якість та безпечність реалізуємої продукції, сертифікати в наявності, фальсифікованого алкоголю не виявлено.

З керівниками потужностей була проведена роз’яснювальна робота, що за порушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів несуть відповідальність оператори ринку. У разі порушення законодавства про захист прав споживачів суб’єкти господарювання сфери торговельного та інших видів обслуговування також несуть відповідальність, як вказано у ст.23 Закону України «Про захист прав споживачів.».