14 грудня -День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

c_100_100_16777215_00___images_DSC_1089.JPG14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У цей день ми вшановуємо всіх людей, які ціною власного життя та здоров’я ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, будували над четвертим енергоблоком ізолюючий саркофаг, стримуючи радіацію та захищаючи від неї свої родини, державу й увесь світ.

Чорнобиль – це мужність, героїзм та біль не лише ліквідаторів. Усі, кого вони захистили своїм подвигом, пам’ятають про ту ціну, за яку було збережено життя людей.

Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.

Низький уклін вам, ліквідатори, за врятовані життя.

Миру вам і вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту, спокою та довгих років життя!

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Голова Олешківської райдержадміністрації               О.В.Кравченко-Скалозуб