Новини

Урочистості до Дня вшанування ліквідаторів на ЧАЄС

c_100_100_16777215_00___images_DSC_1066.JPG14 грудня  в м.Олешки відбулись урочистості із вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за участю першого заступника Олешківської районної державної адміністрації – Артема Сопова, заступника голови Олешківської районної ради – Костянтина Буганова, представників міської ради, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС, представників трудових колективів та громадськості, учнів навчальних закладів міста.

Голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України»  Іван Лабенок звернувся до присутніх зі словами: «Неможливо осягнути ту величезну ціну, яку заплатили всі ті, хто починаючи з перших годин після аварії на ЧАЕС боровся за порятунок наших життів. Важко уявити, які  наслідки могла б мати ця катастрофа для всього людства, якби вони не пожертвували тоді своїм здоров’ям та життям, щоб приборкати пожежу та зупинити витік радіації.»

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та усіх тих, хто відійшов у Вічність. Від учасників урочистого зібрання було покладено квіти та вінки до підніжжя пам’ятника «Чорнобильська трагедія».

c_100_100_16777215_00___images_DSC_1094.JPG