Новини

Стрес та прийоми його подолання

c_100_100_16777215_00___images_112.jpgНайчастіше вважають, що стрес — проблема, з якою стикаються вже дорослі, але це далеко не так. Стрес у підлітків – часте явище, і до нього можуть привести дуже багато причин. Стрес може не залишати ніяких слідів, або ж супроводжуватися станом тривоги, нервовим зривом, депресією. На жаль, бувають навіть випадки суїциду.

Спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) на базі Олешківського професійного ліцею провели семінар на тему «Стрес і прийоми його подолання».

Головна мета заходу – оволодіти вмінням керувати своєю поведінкою, емоціями у  стресових та конфліктних ситуаціях, краще розуміти самих себе та  інших, вчитись виражати свої почуття, розуміти  психічні стани та переживання людей які з тобою поруч,  навчитись та практикувати   способи саморегуляції.

У ході семінару брало участь 20 осіб.

Спеціалісти Центру  надали інформацію щодо поняття та видів стресу.Обговорювались чинники, які спричиняють стрес та техніки самоконтролю у стресових ситуаціях. Приємним сюрпризом для підлітків стала нагода познайомитися з арт-терапією та прийняти у неї участь. За допомогою гелевих орбіз кульок, які використовують в арт-терапії, учасники мали змогу отримати позитивні, тактильні відчуття та подолати прояви  стресу.

 

.