Новини

Булінг, як соціальне явище

c_100_100_16777215_00___images_12.jpgУ підлітковому віці проблема булінгумає особливе значення. Саме в цей час, засвоївши певні моделі поведінки, наприклад поведінку«жертви», підліток дотримується їх все подальше життя. Також і агресія може закріпитися в якості стилю поведінки в майбутньому.

7 грудня 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) на базі Олешківського професійного ліцею провели семінар на тему «Булінг, як соціальне явище».

Головною метою заходу було пропагування здорових стосунків, які сприяють  запобіганню булінгу і створенню безпечної і приязної атмосфери у навчальному закладі.

У ході семінару брало участь 20 осіб.

Попередження булінгу та втручання у разі такого інциденту – це більше, ніж просто його припинення. Це сприяє також розвитку здорових стосунків, які передбачають взаємодію між людьми на основі взаємної поваги, чи то особисто, чи через Інтернет.

Профілактика булінгу допомагає зменшити масштаби цього явища і скоротити кількість залучених до нього підлітків - «агресорів» і «жертв».

Спеціалісти Центру  надали інформацію про основні поняття, види, форми та причини булінгу. Для закріплення знань з учасниками переглянуто соціальний відеоролик: «Жорстокість серед підлітків», з якого могли спостерігати за явищем булінгу в навчальних закладах, надалі в обговорені згадалась також притча про жорстокість, яка стала підведенням результатів всього семінару.