Новини

Володимир Гройсман: Ми ухвалили бюджет і впевнено входимо в 2018 рік

c_100_100_16777215_00___images_77(1).jpg

Вчасне ухвалення  закону про Державний  бюджет на 2018 рік дозволить підготуватися до всіхфінансових новацій і впевнено розпочати новий рік. 

Про це в ефірі телеканалу 112.ua сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Він подякував парламентарям за підтримку і підкреслив, що бюджетний процес фактично завершив «осінь реформ», яка тепер має дати імпульс «весні змін» та ухваленню подальших важливихдля держави рішень, спрямованих на прискорення економічного зростання. 

«В 2018 році потрібно прийняти низку рішень, які дозволять прискорити економічнезростання», - сказав ГлаваУряду. Він нагадав, що деякі з необхідних ініціатив вже схвалені. Йдетьсяпередусім про запровадження відстрочки ПДВ при імпорті обладнання для модернізації промисловостіта зменшення ренти в галузі газовидобутку. Втім, цю роботу потрібно продовжити. 

Прем’єр-міністр звернув увагу, що економічний підйом стане запорукою підвищення соціальнихстандартів, передусім мінімальної заробітної плати до запропонованого Президентом та Парламентомрівня 4100 – 4200 грн. 

«І наше завдання – довести середню зарплату до 10 тис. грн. Сьогодні вона становить 7400. Головне, аби економіка була здатна наповнювати ці цифри», - додав Прем’єр-міністр. 

Довідково

7 грудня  Верховна Рада України 273 голосами «за» схвалила підготовлений Урядом проект Державного бюджету на 2018 рік з доходами близько 1,2 тлрн грн та прогнозним зростанням економіки в 3%.

Джерело