Військовослужбовців Олешшя привітали концертом

c_100_100_16777215_00___images_raion.jpgКерівництво Олешківсь­кого району привітало військово­службовців найближчих час­тин з професійним святом – Днем Збройних сил України. Як повідомив заступник голови Олеш­ківської районної ради Констянтин Буганов, привітали захисників подяками та привезли для них святкову концертну програму.

«Разом з головою Олешківської районної ради Павлом Потоцьким, першим заступником голови Олешківської РДА Артемом Соповим та радником голови райради Людмилою Шелудько ми відвідали підшефну, військову частину та військовослужбовців Олешківського полігону. З нагоди Дня Збройних сил України привітали керівництво та особовий склад з професійним святом. Кращим бійцям ми вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації. А працівники Олешківського Центру культури і дозвілля підготували для героїв цікаву святкову концертну програму. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу славних військовослужбовців нашої Держави, бажаємо їм міцного здоров’я, добробуту, щастя, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом! Слава Україні!», - зазначив Констянтин Буганов.