"Молодь проти СНІДу": година-застереження.

c_100_100_16777215_00___images_24294452_961745807305833_494563013938009995_n.jpg1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, бібліотекарями відділу обслуговування КЗ Олешківської центральної районної бібліотеки , було проведено зустріч з учнями 9-в класу СЗОШ №2.

Мета заходу: привернення уваги підростаючого покоління до проблем поширення СНІДу, формування толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ-інфекцією. Ведучі заходу розповіли присутнім про історію виникнення та розповсюдження захворювання, нагадали про щорічну акцію «СНІДУ – НІ! », під час якої учасники у всьому світі носитимуть червоні стрічки – символи нашого співчуття, підтримки та надії на майбутнє без Сніду. Молодим людям було запропоновано приєднатися до Акції , стати її активними учасниками.

В ході зустрічі учні з інтересом переглянули відеофільм «ВІЛ і СНІД». Під час демонстрації фільму присутні завдяки порадам кваліфікованих спеціалістів більш детальніше ознайомились з найдоступнішими засобами захисту та профілактики від страшної хвороби 21 століття.

Наприкінці заходу з учнями проведено вікторину « Що ти знаєш про СНІД?» Результати якої свідчили про досить високий рівень обізнаності молоді з симптомами та наслідками ВІЛ/СНІДу.

Комунальний заклад Олешківська центральна районна бібліотека