Новини

І знову від усієї душі

c_100_100_16777215_00___images_24294299_452531588476563_3326161937023335900_n.jpgЯк завжди, напередодні Дня людей з особливими потребами, в Олешківській районній державній адміністрації в десятий ювілейний раз зібрався оргкомітет, учасники якого за ініціативи Олешківського відділення Фонду соціального страхування України започаткували акцію « Від усієї душі» ще в 2007 році.

                 За підтримки районної державної адміністрації та міської ради оргкомітет вирішив направити листи в школи району, усі сільські та селищні ради, керівникам підприємств щодо проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів, надання їм соціальної та благодійної допомоги та відвідування важко хворих людей за місцем їх перебування.                        

                    Як було відзначено на зібранні, об»єднання зусиль між державними установами та громадськими організаціями дуже важливе в цій благородній справі. Лише за таких умов люди з особливими потребами відчують, що вони потрібні державі.      

                     А урочистий захід в Олешках пройшов не в офіційній обстановці, гості, сидячи за затишними столиками, куштували солодощі та пили чай, у той час, як на сцені йшла святкова програма.                                 

                     Виступаючі від громадських організацій Олешківщини розповіли про волонтерський рух, а представники державних установ про заходи, що вживаються для покращення життя людей з особливими потребами.                                        

                     Начальник управління Фонду соціального страхування України в Херсонській області Главацька С.А. розповіла про постійну кропітку роботу працівників Фонду з потерпілими на виробництві, намагання дійти до кожного інваліда, допомогти йому боротись з примхами долі, та закликала не обмежуватись увагою до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями лише до цієї, хай і міжнародної дати. «Це повинна бути наша постійна увага, яка в цивілізованому світі називається державною програмою».

                       Про основні напрямки в роботі з людьми з особливими потребами говорили заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Височина Т.В., керівник міського Музею Бойової Слави Бредіхіна В.М. Керівники району відзначили сильних духом людей подяками.                                                    

                       Ми часто акцентуємо увагу на сірому кольорі нашого життя, дехто нарікає на долю… «Хто ж заважає прикрасити нам свою буденність яскравими фарбами? «- задавався питанням чи не кожен присутній, сприймаючи близько до серця виступи дітей з обмеженими можливостями та пишаючись надзвичайними досягненнями дійсно сильної дівчини - олешківчанки, майстра спорту, призерки параолімпійських ігор Вікторії Кравченко.                    

                       Милосердя ніколи не буває забагато. І тому слова вдячності лунали в адресу всіх, хто приєднався до акції «Від усієї душі», усім волонтерам і благодійникам, завдяки доброті і щедрості яких ми спільно примножуємо добро.

 

Начальник Олешківського відділення

УВД ФСС України в Херсонській області                              Л.А.Кочерган