НАРАДА З НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА СПІВПРАЦІ З УСТАНОВАМИ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМИ

c_100_100_16777215_00___images_24174163_132043857464407_8879786272841707783_n.jpg29 листопада цього року, під головуванням директора – Косенко С.П. в Олешківському районному територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Олешківської районної ради проведено семінар - нараду з соціальними працівниками району .

На нараді були присутні представники Олешківського об`єднаного управління пенсійного фонду України, заступники директора – відповідно до покладних посадових обов’язків та завідувач районного відділення соціальної допомоги вдома .
Апаратна нарада проводилась з Порядком денним:
- семінар – нарада з представниками Пенсійного фонду України, з питання розширення співпраці на умовах аутсорсінга послуг, що надаються установою, а саме : надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо); - попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів управління; - прийом замовлень на видачу довідок (про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК5 (ОК2, ОК7); - прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення; - допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення; - надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання; - прийом копій документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок; - прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій; - прийом заяв та документів щодо зміни способу виплати пенсії, перерахунку призначених пенсій.