Державні гарантії зайнятості інвалідів

c_100_100_16777215_00___images_IMG_3221.JPGЗ метою покращення поінформованості соціальних партнерів щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю та недопущення упередженого ставлення суспільства до цієї категорії працівників, 30 листопада 2017 року у приміщенні Цюрупинського районного центру зайнятості відбулося засідання "круглого столу":  "Державні гарантії зайнятості інвалідів".

У роботі "круглого столу" взяли участь начальник відділу економічного та аграрного розвитку, інвестицій і туризму Олешківської РДА Свірко Н.М., заступник начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області Холоднюк І.В., головний спеціаліст по обслуговуванню інвалідів та пенсіонерів УСЗН Іванова Н.М. Серед запрошених також були роботодавці та представники сторін соціального діалогу.

Відкривши засідання, директор Таранова В.П. зазначила, що держава гарантує інвалідам рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства та створює для інвалідів потрібні умови, які дають можливість ефективно реалізувати права та свободи людини і громадянина та вести повноцінний спосіб життя згідно з їх індивідуальними здібностями та інтересами. З початку року послугами Цюрупинського районного центру зайнятості скористалося 30 інвалідів, з яких 5 працевлаштовані, 3 пройшли професійне навчання, 2 брали участь у тимчасових роботах.

Заступником директора-начальником відділу надання соціальних послуг Цюрупинського районного центру зайнятості Андрюк І.В. поінформовано учасників круглого столу про нормативно-правову базу для організації комплексу робіт з працевлаштування інвалідів. Учасники засідання обмінялись досвідом роботи та опрацювали рекомендації щодо подальшої співпраці.

Підсумовуючи роботу "круглого столу" присутні вирішили, що спільними зусиллями і в подальшому будуть позитивно вирішувати питання трудової реабілітації інвалідів. Та зупинятися на досягнутому не збираються, адже попереду ще багато проблем, які необхідно і можна вирішити у позитивному напрямку, знаходячи нові підходи у співпраці та удосконалюючи свою роботу.

Заступник директора

Ірина Андрюк