Новини

Андрій Гордєєв провів нараду з головами ОТГ та РДА

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_Victoriya_0-02-05-724716cc67a6c4faf42509e5a64fc0a5fbbaa8c12e48f43abc75df5c21118a99_full.jpg30 листопада голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів нараду з головами районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.
Також в обговоренні взяли участь заступники голови облдержадміністрації та директори профільних департаментів.

Основними питаннями, на які зверталася увага були: висвітлення інформації щодо виконання інвестиційних програм на власних веб-сайтах; реалізація Урядової програми  з енергоефективності («теплі» кредити); введення в експлуатацію житла на території області; утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в осінньо-зимовий період 2017/18 року; а також виявлення правопорушень у сфері державних закупівель у 2017 році та заходи щодо недопущення нецільового використання бюджетних коштів.

Очільник області Андрій Гордєєв зауважив: «Найголовніше наше спільне прагнення - це самостійний розвиток громад, але з якісною державною підтримкою. Успіх реформ - це, в першу чергу, наш спільний успіх! » -  наголосив Андрій Гордєєв.
Окрім того, керівник області закликав присутніх бути обережними при виборі виконувача державних замовлень, зокрема остерігатися потрібно, так званих, "конвертаційних центрів", які в якості фірм-одноденок, без зареєстрованих працівників, в особі єдиної людини-директора, начебто, ремонтують приміщення чи зводять забудови на сотні тисяч гривень. Андрій Гордєєв звернувся до очільників громад з рекомендаціями: « Не дозволяйте себе ошукати! Кожна ваша гривня може дати чотири, якщи Ви, як господарі, будете опікуватись нею. Платіть в офіційні компаніі, які офіційно сплачують заробітну плату, і всі податки залишатимуться на вашій територіі. Це єдине правильне рішення », - зазначив голова облдержадміністрації.

Так як одним з пріоритетних напрямів діяльності Андрія Гордєєва є розвиток спорту на Херсонщині, не оминув він й обговорення цього питання з «місцевими менеджерами» нашої області. Відтак він звернувся до них із проханням залучувати молодь до занять спортом, і наголосив, що сьогодні це має бути одним з основних аспектів діяльності місцевої влади.  При  чому, він зазначив, якщо до спорту дітей залучатимуть професійні тренери, то в майбутньому вони зможуть отримувати фінансові відрахування за особливі спортивні досягнення дітей.

джерело