Новини

15 млн грн витратять на створення центру високоспеціалізованої медичної реабілітації

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog__наради_11.pngПро це повідомив заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь під час виступу на засідлані колегії ОДА, де обговорювали питання соціально-економічного та культурного розвитку області на 2018 рік.

Він зазначив, що безперечно пріоритетним напрямком розвитку охорони здоров'я залишається забезпечення надання якісної медичної допомоги постраждалим у зоні АТО, членам їх родин, вимушено переміщеним з тимчасово окупованих територій.

Андрій Балонь повідомив присутнім, що в області опрацьовується проект обласної цільової програми «Медико-соціальна реабілітація учасників антитерористичної операції».           

У цьому ж напрямку протягом 2017 – 2019 років за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в області реалізується проект створення Центру високоспеціалізованої медичної реабілітації на базі КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, вартість якого складає 15000,0 тис. грн.

«Реалізація цього проекту дозволить створити сучасний реабілітаційний центр з надання медичної, фізичної та високоспеціалізованої реабілітаційної допомоги учасникам АТО та членам їх родин», - резюмував Андрій Балонь.

Джерело