Під час командно-штабних навчань в Олешківському районі рятували бензовоз і потерпілих на автозаправній станці

c_100_100_16777215_00_http___kherson.dsns.gov.ua_files_2017_11_29_20171124120655.jpgВ Олешківському районі у ході командно-штабних навчань були відпрацьовані дії органів управління, керівників служб цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та сил цивільного захисту району у разі виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

У практичній частині всі спеціалізовані служби району взяли участь у тренуваннях. За легендою тренувань на заправці автозаправної станції ТОВ «Глуско Рітейл» перевернувся бензовоз і розлилося пальне, що спалахнуло.

До ліквідації надзвичайної ситуації залучалися підрозділи 21-ї ДПРЧ, філії «Херсонгаз», Олешківський РЕЗ і ЕМ Херсонобленерго, Медицини катастроф, Національної поліції України. Всі задачі, які були покладені на служби виконані на належному рівні. Дії органів управління та сили Олешківської районної ланки Херсонської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту були визнані як готові до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Херсонській області