Новини

В ОДА обговорили питання доступності маломобільних груп населення до об’єктів інфраструктури

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_Lusenko_IMG_1298.JPG28 листопада відбулась зустріч з громадськістю, під час якої було обговорено стан забезпечення доступності інвалідів та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Організатором заходу виступило управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Участь взяли фахівці структурних підрозділів ОДА та заступник голови ОДА Олександр Адамчик. Він наголосив на тому, що усі проблемні об’єкти та місця відомі, але виправити ситуацію і створити належні умови для маломобільної групи населення можливо тільки шляхом запровадження програм на місцях, які будуть регулювати це питання та мати можливість акумулювати відповідні кошти.

Учасники обговорили питання щодо створення в населених пунктах області безперешкодного середовища.

«Впевнений, що ми знайдемо шляхи вирішення питання щодо забезпечення доступності до усіх необхідних об’єктів інфраструктури. Для цього необхідно залучити громадськість, яка має долучитись до розробки програм на місцях у районах та селищах. Щодо міста Херсона, то є необхідність включити заходи щодо створення безперешкодного середовища у існуючі програми, які регулюють питання будівництва», - зазначив Олександр Адамчик.

джерело