Інформація про стан виконання бюджету Олешківського району

c_100_100_16777215_00___images_8785.jpgСтаном на 24 листопада 2017 року забезпечено виконання планових показників доходної частини 11 місяців по всіх місцевих бюджетах району

,в тому числі районного бюджету, крім Олешківської міської ради, Новомаячківської селищної ради та Козачелагерської сільської ради.

Досягнуто зростання надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року по всім місцевим бюджетам (приріст – 23,9 млн. грн., або 126,9%).
Виконано річні планові показники по 9 радам (Брилівській селищній раді, Виноградівській сільській раді, Костогризівській сільській раді, Підстепенській сільській раді, Подокалинівській сільській раді, Раденській сільській раді, Солонцівській сільській раді, Тарасівській сільській раді, Ювілейній сільській раді).

За рахунок перевиконання доходної частини спрямовано на додаткові потреби бюджетних установ - 11,4 млн. грн., в тому числі: по районному бюджету – 6,0 млн. грн., місцевим бюджетам – 5,4 млн. грн.