В Олешківському районі вшанували пам’ять жертв голодомору та політичних репресій в Україні

c_100_100_16777215_00___images_012.jpg25 листопада 2017 року у парку Слави біля пам’ятного знаку вшанували пам’ять жертв голодомору та політичних репресій в Україні.

Страшним відгомоном звучить в серцях українців слово голод. Їх було три, але найстрашнішим, таким що світом визнаний, як геноцид, був голод 1933 року. Це свідоме, планомірне винищення українства, як на фізичному так і духовному рівні.

На мітингу були присутні голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб та заступник голови районної ради Костянтин Буганов, керівники району та міста, працівники установ й організацій, громадські діячі.

Багато глибоких та змістовних слів було сказано ведучими КЗ "Олешківський центр культури та дозвілля ім. Т. Г. Шевченка", основною думкою був заклик довічно пам’ятати про закатованих.

Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду українського народу жителі Олешшя. На площі перед пам’ятним знаком був викладений хрест із лампадок, який символічно освітив шлях тисячам душ, які стали жертвами голодомору.

Після хвилини мовчання всіх закатованих пам’янули хлібом та відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку. Тож нехай душі тих, кого вбив голод знайдуть спокій на небі і вічну пам`ять у наших серцях.

c_100_100_16777215_00___images_011.jpgc_100_100_16777215_00___images_013(2).jpg