Новини

Глава Уряду - аграріям: Агросектор є локомотивом розвитку економіки України

?announceId=250433702&imageNumber=1Аграрний сектор є локомотивом розвитку економіки України, і питання підтримки галузі не залишиться без уваги. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  під час урочистостей до Дня працівників сільського господарства.

Глава Уряду зазначив, що сьогодні в агросекторі України працюють біля 3 млн людей, а агропідприємства  забезпечують до 40% всієї валютної виручки держави.     

«Що ми можемо зробити? Забезпечити цільову підтримку аграріям. На ці цілі ми виділяємо в наступному році 7,3 млрд грн», - сказав Володимир Гройсман.   

Він підкреслив, що ключові сфери фінансування – підтримка фермерського руху (1 млрд грн), а також цільова підтримка тваринництва. «У 2018 році наші виробники отримають доступ до безкоштовних кредитів на відновлення тваринництва. Це додаткові кошти, які будуть направлені на будівництво нових ферм, молочнотоварних комплексів. Ми зробимо це у 2018 році», - сказав Глава Уряду.

Окрема увага – підтримці сільськогосподарського машинобудування та продовженню започаткованої цього року програми компенсації частини вартості  техніки вітчизняного виробництва. Глава Уряду зазначив, що учасниками цієї програми стали вже 500 підприємств. «Наступного року 1 млрд грн буде направлений на цю програму. В сільгоспмашинобудуванні будуть створюватися нові робочі місця, і ми будемо забезпечувати аграріїв сучасною технікою», - сказав Прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що сьогодні Україна має всі можливості, аби наситити власний ринок якісною продукцією за помірними цінами, зберегти лідерські експортні позиції і при цьому поступово переходити від сировинної моделі розвитку економіки до економіки створення продукту з високою доданою вартістю. "Ми будемо це всіляко підтримувати", - додав Глава Уряду.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ