Сімейний патронат в Україні

c_100_100_16777215_00___images_IMG_20171116_103727.jpg16 листопада 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Цюрупинського районного центру зайнятості було проведено семінар на тему « Сімейний патронат в Україні».

Під час перебування дитини в патронатній сім'ї проводиться робота з реабілітації її біологічної родини, аби повернути дитину в належне сімейне середовище. Така форма виховання дає змогу не влаштовувати дитину в інтернатні заклади, а відразу ж передавати патронатному вихователю до вирішення питання подальшого влаштування.

Спеціалістами Центру було розкрито головну мету патронату -  це належне виховання осиротілої дитини , таким чином йде активний процес порятунку дітей, що залишились без батьківського піклування, шляхом пошуку для них сім'ї, замісної батьківську. Причому для того, щоб так звана родина відповідала своєму призначенню, ведеться велика робота з підготовки потенційних батьків-вихователів до виконання нимиприйнятих на себе перед державою і дитиною зобов'язань.

У ході семінару брало участь 15 осіб. Розповсюджено  відповідну кількість буклетів.