Новини

Найкращі гонщики України змагаються в авторалі по джип-спринту на Херсонщині

c_100_100_16777215_00_http___khoda.gov.ua_image_catalog_images_IMG-3250ea027ab75c9b894193ac84d3c100-V.jpgОбласний чемпіонат змагань з авторалі по джип-спринту «Чумацька криниця» відбувається на Херсонщині. Відчути себе справжнім рейдовиком у рамках гонок може будь-хто з джиперів, тому що регламент джип-спринту передбачає участь в гонках не тільки досвідчених спортсменів, а й любителів, які до того ж зможуть виступати на абсолютно серійних позашляховиках.

У джип-спринту «Чумацька криниця», організатором якого стали Автомобільний клуб «ХЕРСОН», Автомобільна федерація України  та за підтримки Херсонської облдержадміністрації, взяли участь близько 20 екіпажів, які представляли різні регіони нашої країни.

Урочисте відкриття авторалі відбулися сьогодні, 18 листопада, в автосалоні «Ніссан».

Після урочистостей гонку відкрила справжня «паралелька», яка пройшла в добре знайомому уболівальникам місці - мікрорайоні Таврійський в Херсоні, де позашляховики по-ралійному брали старт парами. Основна ж боротьба розгорнеться наступного дня, 19 листопада, по грунтово-піщаним дорогах в районі села Нечаєво Олешківського району. Учасникам буде запропоновано коло, досить солідною протяжністю майже 30 кілометрів, який буде проходитися в обох напрямках. Для спортсменів загальна протяжність «Чумацький криниці» складе 217 км, яким належить подолати неподільне коло по 3 рази в обох напрямках.

З огляду на те, що «Чумацька криниця» стане фінальною гонкою сезону, яка і назве перших в історії переможців і призерів національної серії по джип-спринту «Ukrainian Raid Series», варто очікувати досить напружену боротьбу.

Бажаємо успіхів учасникам авторалі!

Довідково. Джип-спринт  -  короткі, але швидкі гонки по кільцевій трасі з позашляховими елементами. Учасники виступають на повнопривідній техніці, яка використовується і в крос-кантрі ралі.

джерело