Визначено кращу ланку газодимозахисної служби ГУ ДСНС області

c_100_100_16777215_00___images_DSCN9239.JPGЩорічно восени на полігоні 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини з охорони Херсонського нафтопереробного заводу проходять обласні змагання серед ланок газодимозахисної служби. От і 16 листопада тут зібрались представники команд із 15 підрозділів Служби порятунку «101».

Перед пожежними стояло завдання показати свої вміння на трьох етапах. Першочергово виконувалася вправа по спасінню потерпілого з 3-го поверху навчальної башти. Теоретичні знання – вагоме підґрунтя до практичного втілення дій під час справжньої пожежі. На цьому етапі велась мова про все, що стосується апаратів захисту органів дихання. А завершились змагання бойовим розгортанням.

У підсумку перемогу здобула команда 14-ї ДПРЧ по охороні Корабельного району м. Херсона, друге у Суворовського підрозділу м. Херсона, на третьому газодимозахисники з м. Олешки. Переможці отримали перехідний кубок ім. М.Ф. Олейнікова – легендарного представника обласної газодимозахисної служби.

Також до місця проведення змагань завітав заступник начальника ГУ ДСНС області полковник служби цивільного захисту Гатілов Юрій та привітав усіх з хорошими результатами і побажав наступного року решті підтягнутися і опинитися на місці переможців.

ГУ ДСНС України у Херсонській області