Новини

Звіт про роботу ЦНАПу Олешківської РДА за 10 місяців 2017 року

c_100_100_16777215_00___images_index(2).jpgЗа підсумками 10 місяців 2017 року адміністраторами Центру : прийнято 6575 звернень, надано 6590 консультації щодо отримання адміністративних послуг та видано 6575 результатів послуг із них отримано 525 негативних.
З початку 2017 року через ЦНАП надавались 51 адміністративна послуга.

Найбільшу питому вагу 86% від загальної кількості послуг має відділ в Олешківському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, відповідно відділ з питань містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації – 11%, державний реєстратор прав на нерухоме майно районної державної адміністрації – 1%, територіальне управління юстиції у Херсонській області – 1%, Олешківський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області- 1%
В рамках співробітництва з Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області, щодо наближення послуг до споживачів, сектор з питань надання адміністративних послуг управління економічного та аграрного розвитку інвестиції і туризму районної державної адміністрації надає послугу у сфері реєстрації статутів об’єднаних територіальних громад.
На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки
Центр надання адміністративних послуг постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів у Центрі та високу якість обслуговування. Районною державною адміністрацією вжиті заходи щодо забезпечення належних умов для інформування громадян щодо надання адміністративних послуг. З метою забезпечення інформування потенційних користувачів про роботу Центру, приміщення облаштовано інформаційними стендами з актуальною інформацією щодо порядку отримання адміністративних послуг, зразки заповнення заяв, зміни законодавства.
На особистому прийомі, за допомогою електронної пошти, та в телефонному режимі спеціалісти Центру надають консультації, щодо порядку отримання адміністративних послуг та змін у нормативно-правовому полі. Для підвищення готовності суб’єктів отримання послуг до використання електронних послуг проводиться консультаційно-роз’яснювальна робота, щодо можливості замовлення деяких послуг онлайн.

Центр надання адміністративних послуг Олешківської РДА