Відбулось засідання оргкомітету з відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів та волонтерів

c_100_100_16777215_00___images_2017.jpgСьогодні, під головуванням першого заступника голови Олешківської райдержадміністрації Артема Сопова, відбулось засідання оргкомітету з відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів та волонтерів.

Участь у заході взяли: радник голови Олешківської районної ради – Людмила Шелудько, заступник голови Олешківської міської ради – Ольга Петриченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району та голови районних, міських громадських організацій.

Під час засідання були обговорені організацій питання проведення заходу.

По завершенню вирішили відзначати Міжнароднийдень інвалідів та волонтерів 1 грудня о 10.00 годині в приміщенні КЗ «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка».