Відбулась методична нарада "День голови місцевої громади" на базі Великокопанівскої ОТГ

c_100_100_16777215_00___images_97.jpg14 листопада на базі Великокопанівської об'єднаної територіальної громади відбулась методична нарада "День голови місцевої громади".

Участь у заході взяли: голова Олешківської районної ради – Павло Борисович Потоцький, заступник голови Олешківської райдержадміністрації – Баранов Олег Володимирович, керівники структурних підрозділів Олешківської райдержадміністрації та районних служб, організацій та установ.

В роботі Дня голови територіальної громади взяв активну участь заступник голови Херсонської ОДА, депутат Херсонської обласної ради Євген Миколайович Рищук.

На заході були обговорені нагальні питання Олешшя, оглянуто об`єкти  інфраструктури Великокопанівської ОТГ, а саме учасники заходу відвідали Великокопанівську ЗОШ І-ІІІ ст., познайомились з роботою КП «Великокопанівське», відвідали Великокопанівську амбулаторію, дитячий садок, бібліотеку, музей та селище Абрикосівка.

По завершенню Дня голови відбувся цікавий обмін думками та досвідом.

c_100_100_16777215_00___images__98.jpg