Працівники відділення поліції в порту "Херсон" відпрацювали ринки Олешківського району

Працівники відділення поліції в порту «Херсон» спільно з Держрибоохороною провели відпрацювання села Козачі Лагері та міста Олешки щодо виявлення фактів незаконного збуту живих біоресурсів.

Під час відпрацювання виявлено 9 фактів порушення правил торгівлі на ринках. Працівники відділення поліції в порту «Херсон» склали адміністративні протоколи за ст.159 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення правил торгівлі на ринках" та с.160 КУпАП "Торгівля з рук у невстановлених місцях". Працівники Держрибоохорони виявили факти порушення порядку збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного світу, за що склали 3 адміністративні протоколи.

Відділ комунікації поліції Херсонської області