Життя після АТО

c_100_100_16777215_00___images_IMG_3218.JPG09 листопада 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) на базі Цюрупинського районного центру зайнятості проведено семінар на тему « Життя після АТО».

У ході заходу брало участь 13 осіб

Після війни ветеранам важко повернутися в русло мирного життя. Фізичне повернення додому не завжди збігається із психологічним. Участь у бойових діях може призвести до переорієнтації цінностей.

Підтримка учасників АТО в сучасному світі дуже важлива для їхньої успішної реабілітації, так як  учасники бойових дій заслуговують на повагу та взаєморозуміння оточуючих.

Фахівцями Центру в ході семінару піднімалося питання важливості звернення учасників бойових дій за допомогою до спеціалістів, які можуть надати психологічну допомогу.

В ході обговорення відеоролика «Опануй хвилю» учасники пришли до висновку, щодо необхідності створення груп взаємодопомоги.

Завдання визначені, готові до співпраці.