Новини

Геть куріння! Ми - здорове покоління

c_100_100_16777215_00___images_IMG_20171109_131817.jpgЗгідно невтішної статистики в нашій країні куріння серед підлітків досягло величезногорозмаху: у віці 15-17 років палить кожна четверта дівчинка і кожен другий хлопчик.

Так, 9 листопада 2017 року спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) на базі Олешківського професійного ліцею проведено семінар на тему «Геть куріння! Ми -  здорове покоління».

Багато хто не знає про те, що куріння,  яке починається «з пустощів», «з бажання наслідувати», «не відставати від моди», «швидше стати дорослим», перетворюється в підступну пристрасть, яка губить здоров'я. Куріння шкідливо впливає на людину. Воно сковує волю, вкорочує життя. За захоплення курінням доводиться платити дуже дорого, тому що разом з тютюном курці поступово «викурюють» найдорогоцінніше - здоров'я. 

Наприкінці семінару разом з усіма учасниками було зроблемо висновок, що  найкраще - не починати курити. А тим , хто розпочав палити потрібно – кинути. Викликати на допомогу свою силу волі та залучитися підтримкою. Здоров'я треба берегти, а не розчиняти його в тютюновому димі. 

 Учасникам по закінченню заходу було запропоновано продемонструвати  своє відношення до куріння у вигляді малюнків. В малюнках підлітки показували   негативне ставлення до куріння та протест щодо його поширення серед населення.

У заході брало участь 15 осіб.