Підтримай акцію "Напиши листа світові"

c_100_100_16777215_00___images_17155835_179079145928835_1343573577432713011_n.jpgІніціативна група громадян України з м. Кривий Ріг започаткувала проект «Напиши листа світові».

У рамах проекту проводиться збір підписів під листом-зверненням до ООН з проханням об’єднати зусилля усіх країн та допомогти відновити мир в Україні.

Організатори проекту закликають всіх активних громадян, представників ЗМІ та громадських об’єднань долучитися до цієї акції.

Ми, мешканці Криворіжжя, звертаємося до усіх людей доброї волі в Україні та за її межами. Просимо підтримати нашу акцію «Напиши листа світові».

Ми діємо незалежно від уряду, президента чи політичних сил, хоча вітаємо будь-чиї підписи під цим листом. Щиро сподіваємось, що народна дипломатія матиме силу.

Незалежно від віку, статі, національності, соціального статусу, віросповідання, політичних поглядів, професії, місця перебування, - кожен, кому болить сьогодення України, кому потрібне її майбутнє, нехай поставить свій підпис під листом-звсрненням до громадян усіх країн, націй, до правителів, релігійних провідників усіх конфесій, - до всього людства.

Просимо не розгортати полеміку, а допомогти ділом: зібрати у своєму населеному пункті якомога більше живих підписів під листом, зміст якого публікуємо нижче. Прохання надіслати його всім, кому тільки вважаєте можливим, аби тисячі людей підтримали це звернення.

Звертаємось також до всіх діючих в Україні та за її межами засобів масової інформації з проханням поширити це звернення.

Далі лист з нашими підписами буде передано до Організації Об'єднаних Націй.

Мета акції «Напиши листа світові» - допомогти зупинити війну, розв'язану Російською Федерацією проти нашої країни. Як мінімум - нагадати світові, що поки він мовчить - гинуть люди, що така біда може прийти до будь-якої країни.

Кожен підпис має бути абсолютно достовірним, аби ніхто не міг висловити сумніви щодо чесності, ннзаннгажованоеті, народного духу цього проекту. Ніяких інших даних, окрім власноруч вписаного й завіреного підписом свого імені, людина надавати не повинна. Звертаємо на це особливу увагу.

Просимо здійснити збір підписів у найкоротші терміни, бо кожний згаяний день - то життя наших громадян, наш спільний добробут.

Збір підписів може здійснювати спеціально створена група громадян, які звернуться до всіх установ, підприємств, закладів, організацій у своєму населеному пункті. Варто визначити єдине місце й людину, до якої стікатимуться аркуші (зошити) зібраних підписів.

На першій сторінці обов’язково має бути надрукований текст , який даємо нижче, далі під ним - підписи. По завершенні збору підписаних аркушів їх треба зшити, скріпити у будь-який надійний спосіб. Не забудьте вказати назву вашого населеного пункту.

Звергаємо особливу увагу всіх, хто отримає цей лист: попри бажання внести до його змісту будь-які доповнення або скорочення, робити цього в жодному випадку не можна. Навіть якщо б ви написали краще. Бо саме такий текст затверджений ініціаторами акції, і саме в такому вигляді він піде до Організації Об’єднаних Націй.

Зібрані підписи єдиним пакетом просимо надіслати за адресою: м. Кривий Ріг, 50093, вул. Чорновола, 23, кв. 4. Скибі Любов Василівні.

Якщо вам погрібні уточнення - будь ласка, через сторінку у Фейсбуку «Напиши листа світові».

Заздалегідь щиро вдячні всім, хто підтримає наш винятково народний проект.

Лист-звернення до Організації Об’єднаних Націй

Підписний лист до акції «Напиши листа світові"